W sobotę 21 maja w Biskupicach Ołobocznych odbył się Powiatowy i Gminny Dzień Strażaka

Podczas uroczystości nasza jednostka odznaczona została Medalem im. Bolesława Chomicza, jednym z najwyższych odznaczeń związkowych.

Wśród odznaczonych znalazło się również kilku druhów z naszej jednostki.

Prezes druh Czesław Briese odznaczony został odznaką  „SEMPER  VIGILANT” (Wiecznie Czuwający) nadawaną przez Zarząd Oddziału Wojewódzkiego Związku OSP RP Województwa Wielkopolskiego im. gen. Stanisława Taczaka.

Druh Tadeusz Wojcieszak odznaczony został Złotym Medalem za zasługi dla pożarnictwa, druhowie Mateusz Byzia i Mirosław Ulbrych - Srebrnym Medalem za zasługi dla pożarnictwa, a druhowie Krzysztof Poczekaj, Jarosław Pawlak, Jakub Byzia, Ignacy Kasprzak i Jerzy Walczak - Brązowym Medalem za zasługi dla pożarnictwa.

Druhny Małgorzata Miądowicz, Beata Stefańska, Magdalena Stefańska, Dominika Wolf, Aleksandra Olszewska oraz druh Łukasz Pawlak otrzymali odznaki Strażak Wzorowy.

Wszystkim odznaczonym gratulujemy i życzymy dalszej owocnej pracy na rzecz naszej jednostki.