Komplet drużyn na podium

W niedzielę, 27 maja bieżącego roku, na stadionie miejskim w Nowych Skalmierzycach odbyły się 39 gminne zawody sportowo pożarnicze.

Nasza jednostka reprezentowana była przez 5 drużyn w każdej z rozgrywanych kategorii, tj. grupach A, C, As oraz MDP dziewcząt i chłopców.

Drużyny grup C, As oraz obie MDP zajęły I -sze miejsca, natomiast drużyna grupy A miejsce III.

Również drużyna grupy A miała szanse na zajęcie I-go miejsca, ale nieszczęśliwy upadek druha Pawła podczas biegu sztafetowego i odniesiona kontuzja (jak się później okazało - złamana ręka) nie pozwoliła na pokazanie pełni możliwości naszej drużyny w ćwiczeniu bojowym.

W tym miejscu gratulujemy wszystkim druhnom i druhom startującym w zawodach wysokich lokat, a druhowi Pawłowi, życzymy szybkiego powrotu do zdrowia i gratulujemy ducha walki, dzięki któremu mimo dotkliwego bólu dokończył rywalizację na wysokim miejscu.

 

Kliknij, aby otworzyć!
Kliknij, aby otworzyć!
Kliknij, aby otworzyć!
Kliknij, aby otworzyć!
Kliknij, aby otworzyć!
Kliknij, aby otworzyć!
Kliknij, aby otworzyć!